HB125WX1 200 Slim LCD Screen / 12.5 Inch LED Replacement Screen EDP 30 Pin
SHENZHEN HUICHANG DISPLAY TECHNOLOGY CO., LTD
Contact Now
Brand Name : BOE
Model Number : HB125WX1-200
Place of Origin : China
MOQ : 1 piece
Price : negotiation
Supply Ability : 90000 pieces per month
Delivery Time : 2-3 days after payment
Certification : ISO
Panel Type : TFT
Backlight : WLED
Interface : eDP 30 PIN
Resolution : 1366 x 768
Contact Now
HB125WX1-200 Slim 12.5 Inch Laptop Lcd Screen eDP 30 Pin Led Replacement Screen
Specification:
Application Laptop Screen
Screen Model HB125WX1-200
Interface type: eDP 30 pins
Screen Size 12.5"
Resolution 1366*768
Condition Original A+
Warranty 90 days
Product show:
HB125WX1 200 Slim LCD Screen / 12.5 Inch LED Replacement Screen EDP 30 PinHB125WX1 200 Slim LCD Screen / 12.5 Inch LED Replacement Screen EDP 30 PinHB125WX1 200 Slim LCD Screen / 12.5 Inch LED Replacement Screen EDP 30 Pin
Solution
1. 3 months from the date of delivery.
FAQ
Are you trading company or manufacturer?
1. We are both manufacturer and trading company, we have warehouse both in ShenZhen and HongKong
Payment Terms
1. We accept Paypal, MoneyGram, T/T , Western Union, Bank Transfer.
Shipping
1. We offer DHL, UPS, FEDEX, TNT, AMEX, EMS and as your requirement
2. Normally shipped in 1-3 workdays after full payment is confirmed
Warranty
1. We provide 3 months warranty for all goods
Product Tags:
tft lcd screen
led laptop screen
Quality HB125WX1 200 Slim LCD Screen / 12.5 Inch LED Replacement Screen EDP 30 Pin for sale
HB125WX1 200 Slim LCD Screen / 12.5 Inch LED Replacement Screen EDP 30 Pin Images